Sj Popup

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej są zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia do Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu w postaci pisemnego oświadczenia woli w terminie do 21 kwietnia 2020 r. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wydrukowane oświadczenie wrzucając do skrzynki umieszczonej na bramie szkoły od strony ulicy Kochanowskiego. Druk można pobrać na stronie szkoły.

Oświadczenie woli - do druku (plik docx)

Oświadczenie woli - do druku (plik pdf)

 Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu informuje, że przedstawienie podziału dzieci do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 oraz spotkania Rodziców/Opiekunów z przyszłorocznymi wychowawcami tych klas odbędą się w późniejszym terminie.