Sj Popup

Uwaga!

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 wprowadza środki ostrożności w związku z rekrutacją na rok szkolny 2020/2021. Wszystkie terminy pozostają bez zmian. Zgłoszenia (dla dzieci z obwodu szkoły) oraz wnioski (dla dzieci spoza obwodu szkoły) można pobierać na stronie szkoły z zakładki REKRUTACJA u góry strony lub Rekrutacja 2020/2021 w prawym menu. Zeskanowane wypełnione dokumenty można wysyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty w wersji papierowej można wrzucać do skrzynki pocztowej zawieszonej na bramie szkoły od strony ul. Kochanowskiego.